Mokry Poniedziałek


Wycieczka w wyjątkowych okolicznościach... dołączył niespodziewanie Dawid z Moniką. Wystartowaliśmy o 9:30 jeszcze zanim okoliczne wiaderka poszły w ruch. Spokojnie kierowaliśmy się do Lipkowa, niestety Dawida męczyły skurcze i czasami musieliśmy zmieniać tempo. Pogoda była sprzyjająca. Zaplanowana trasa to Niebieski Szlak z Lipkowa do Granicy przez mokradła i dalej powrót od północnej puszczy szybko została zmieniona, żeby nie wychylać się za mocno z Puszczy przez silny wiatr. Po pokonaniu mokradeł zaborowskich, które niecierpliwa Monika przekroczyła w pław, przeskoczyliśmy na zielony szlak do Roztoki. W tym czasie Dawid popsuł rower, ustawił automatyczną skrzynie biegów :)
 W Roztoce pogadanki i się rozdzieliśmy Monika z Dawidem asfaltem do Leszna, ja z Izą dalej czerwonym i niebieskim szlakiem. Dość skromny dystans, jazda typowo wycieczkowa dopóki nie wracaliśmy asfaltami pod wiatr.
ES

trasa: 85km / 5h
Pruszków -> Lipków -> Niebieski Szlak -> Zaborów Leśny -> Zielony Szlak -> Roztoka -> Czerwony Szlak -> Karpaty -> Niebieski  Szlak -> Zamczysko -> Narty -> nawrót Niebieskim Szlakiem do Leszna i Pruszkowa

Komentarze